Tax Manager Krakow

Home > Corporate Tax

Tax Manager Krakow in Europe - Other

  • Taxjobz.com
  • Full time
  • Email
  • Europe - Other
  • 29/09/2019
  • Report

Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w branży elektroniki użytkowej. Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB. Naszą misją jest ułatwianie mobilność użytkownikom sprzętu elektronicznego. Dajemy drugie życie Twoim ulubionym urządzeniom. Jesteśmy Green Cell - jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie wg Financial Times (FT1000)

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będą:

  • Tworzenie i aktualizacja procedur i wewnętrznych instrukcji podatkowych,
  • Nadzorowanie prawidłowości obiegu dokumentacji dla celów podatkowych,
  • Nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji podatkowej (np. dokumentacji cen transferowych, analiz porównawczych).
  • Wspieranie działu księgowości w bieżących zagadnieniach podatkowych,
  • Koordynowanie międzynarodowych rozliczeń podatkowych,
  • Stały kontakt i współpraca z doradcami podatkowymi w kraju i za granicą,
  • Śledzenie zmian przepisów podatkowych.
  • Przygotowanie i analiza umów pod względem podatkowym w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.
  • Kontrola rozliczeń podatkowych.
  • Wsparcie podatkowe projektów i reorganizacji w Polsce.

Kwalifikacje

Jakich kompetencji poszukujemy?

  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość).
  • Minimum 5 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym.
  • Praktyczna znajomość polskiego prawa podatkowego (CIT, VAT) oraz podatków międzynarodowych.
  • Tytuł doradcy podatkowego będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

Co dla Ciebie?

  • umowa o pracę (lub inna forma - jeśli Cię interesuje),
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, MultiSport'a, ubezpieczenia grupowego,
  • kameralna atmosfera pracy ze strefą chilloutu, stołem pingpongowym i firmowymi eventami,
  • świeże owoce, szkolenia wewnętrzne (produktowe, językowe),
  • zwinne podejście projektowe,
  • świetna miejscówka przy Kalwaryjskiej.

Based on experience

Taxjobz.com

This is administration profile posting jobs in behalf of other companies.

Similar positions